Overcast Clouds

14°C

Kołobrzeg

23 września 2023    |    Imieniny: Tekla, Bogusław
23 września 2023    
    Imieniny: Tekla, Bogusław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Kolejny weekend za siatkarzamiW miniony weekend mecze rozegrali wszyscy kołobrzescy siatkarze i siatkarki klubu UKS OPP Powiat Kołobrzeski. W turnieju Młodzików w Darłowie kołobrzeżanie pokonali 2:1 zespół z Koszalina.


Dwukrotnie przegrali w tie-breakach rozgrywanych z pierwszym oraz drugim zespołem KS Stoczni Darłowo - dwa razy w stosunku 15:13. Niemal w identycznie swoje zmagania zakończyły kołobrzeskie Młodziczki. Wygrały w stosunku 2:0 z Gryfem Szczecinek oraz uległy po zaciętej walce 2:1 zespołom MKS Połczyn Zdrój i MKS Koszalin. Obydwa tie-breaki zakończyły się stosunkiem 15:13.

Jedynym zespołem rozgrywającym swój mecz u siebie był zespół Kadetek. Przyjezdne ze Stargardu Szczecińskiego nie zdołały wywalczyć ani jednego seta i mecz zakończył się rezultatem 3:0 dla zespołu UKS OPP Powiat Kołobrzeski.
Zespół Kadetów występował w hali Espadonu Szczecin i po dwóch łatwo wygranych setach, uległ gospodarzom w stosunku 3:2.

Tuż po meczu kadetów, swoje zmagania z Espadonem Szczecin rozpoczęli Juniorzy, w których składzie występowali również zmęczeni pięciosetowym pojedynkiem Kadeci. Niestety, pomimo walki, nie udało im się wygrać z zawodnikami ze Szczecina i mecz zakończył się wynikiem 3:0.

W dużo lepszych nastrojach z Polic wracały Juniorki reprezentujące klub UKS OPP Powiat Kołobrzeski. Wygrały one swój mecz 3:2, tym samym pokonując młode zawodniczki przygotowywane do gry w ekstraklasowym zespole z Orlen Ligi.

Drużyna Seniorów rywalizowała w Poznaniu. W pierwszym secie doskonale zaprezentowali się gospodarze, pewnie go wygrywając. Zespół z Kołobrzegu odbudował się w drugiej odsłonie spotkania, niestety uległ w końcówce, po dyskusyjnych werdyktach sędziego dotyczących kluczowych dla partii piłek. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla AZS UAM Poznań.

Trenerzy:
Waldemar Pankiewicz
Leszek Kowalewski
Krzysztof Ośliślok
Robert Szpak
Mariusz Rzeszotek

Kolejny weekend za siatkarzami

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama