Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

25 września 2023    |    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
25 września 2023    
    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Patriotycznie w Klubie WojskowymW Klubie Wojskowym 8 Batalionu Remontowego odbyła się 10 Edycja Patriotycznego Konkursu Recytatorskiego i Piosenki Patriotycznej pt. „Odcienie Ojczyzny”.


W konkursie wzięło udział 9 recytatorów oraz 20 wokalistów. Młodzież oceniało jury w składzie: Anna Sawicka, Stanisław Kaźmierczak, Adam Herbowski. Jurorzy podkreślali wysoki poziom wykonawców, zwłaszcza w kategorii recytatorów ze szkół ponadgimnazjalnych.

W kategorii recytacja - szkoły podstawowe zwyciężyła Daria Majewska ze Szkoły Podstawowej Nr 3, a w kategorii gimnazjum - Iza Szukalska z Gimnazjum Nr 1, w kategorii szkoła średnia - Aleksandra Kobylińska z Ogniska Pracy Pozaszkolnej. W kategorii piosenka, wygrała Weronika Grzyb z ZS im. H Sienkiewicza.

Patriotycznie w Klubie Wojskowym

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama