Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

8 grudnia 2023    |    Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz
8 grudnia 2023    
    Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Biedni jak posłowie? Nic z tego. A jak dochody senatora?

Po serii oświadczeń samorządowców, przyszedł czas na parlamentarzystów, choć zanim o nich, udajemy się do Urzędu Marszałkowskiego. Tam mamy dwóch samorządowców z Kołobrzegu. Anna Bańkowska jest członkiem Zarządu Województwa. Mamy tam jeszcze jednego kołobrzeskiego przedstawiciela - to Henryk Carewicz. I ich oświadczenia również można znaleźć na naszym portalu. Wybraliśmy najciekawsze elementy finansowe.

A jak to wygląda w przypadku kołobrzeskich parlamentarzystów? Liderem, tradycyjnie, jest poseł PiS Czesław Hoc. Ma ogromny majątek. Tylko w środkach bankowych to grubo ponad 1 mln zł. Na obecny kryzys idealna sumka. Ma też emeryturę w wysokości ok. 100 tys. zł, z czego część pochodzi z Parlamentu Europejskiego. O wiele słabiej wypada poseł Marek Hok z Platformy Obywatelskiej, który na swojej działalności gospodarczej odnotował stratę. Pochodzący z izby wyższej Janusz Gromek radzi sobie finansowo całkiem nieźle.

Oświadczenia zostały opublikowane w fotogalerii w kolejności alfabetycznej.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama