Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Oświadczenia majątkowe radnych, prezydenta i zastępców

Dzięki temu, że wreszcie mamy w miarę stabilny dostęp do miejskiego biuletynu informacji publicznej, mamy dostęp do oświadczeń majątkowych prezydent Anny Mieczkowskiej, jej zastępczyń, a także radnych Rady Miasta, możemy napisać o tym, co radni mają w kieszeniach i w bankach. W tym roku, podamy wybrane dane, które można zobaczyć we fragmentach oświadczeń samorządowców naszej galerii. Wybraliśmy najbardziej interesujące elementy.

Najmniej w swoim oświadczeniu ma do pokazania prezydent Anna Mieczkowska. Nie ma żadnego majątku; środki zgromadzone w walucie polskiej to obecnie niemal 19,5 tys. zł – wzrost o 2 tys. zł w stosunku do 2020 r.; z tytułu pracy w Urzędzie Miasta zarobiła ponad 182 tys. zł, ponad 31 tys. zł więcej niż rok wcześniej. Wielkich rewelacji nie znajdziemy również oświadczeniach zastępców prezydenta. Nasi radni do krezusów nie należą. U niektórych, zdarza się, dieta to główne źródło dochodu.

W galerii kolejność oświadczeń jest alfabetyczna.


reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama