Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

14 czerwca 2024    |    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
14 czerwca 2024    
    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

hoc stadion

Na koniec kwietnia, nasi parlamentarzyści złożyli swoje oświadczenia majątkowe. Liderem, jeśli idzie o dochody, jest poseł PiS Czesław Hoc, który jest najbogatszym posłem w historii naszego miasta. W walucie polskiej, na koniec 2019 roku na jego koncie znajdowało się niemal 165 tys. zł. Miał niemal 407 tys. euro i niemal 16 tys. USD. W przeliczeniu po kursie obecnym daje to kwotę około 2 mln zł na koncie posła. Poseł ma mieszkanie o pow. 85 metrów wartości 345 tys. zł, a także lokal mieszkalny wartości 360 tys. zł. W 2019 roku, poseł otrzymał uposażenie poselskie w wysokości niemal 48 tys. euro. Hoc dostał też odprawę przejściową w wysokości niemal 28 tys. euro. Za pracę w szpitalu dostał niemal 12 tys. zł. Jego emerytura wypłacona przez ZUS to ponad 58 tys. zł. Do tego dochodzi kilka tysięcy złotych z tytułu pracy posła, bo kadencja sejmowa dopiero się rozpoczęła.

Poseł Marek Hok (PO), zgromadził w walucie polskiej ponad 62 tys. zł. Ma nieruchomość wartości 200 tys. zł. Z tytułu prowadzenia prywatnej praktyki lekarskiej odnotował stratę w wysokości ponad 11,5 tys. zł. Z tytułu uposażenia poselskiego Hok otrzymał ponad 94 tys. zł. Ponad 80 tys. zł stanowiła jego emerytura, a 30 tys. zł dodatkowe dochody.

Senator Janusz Gromek (PO) zgromadził w walucie polskiej ponad 100 tys. zł. Ma lokaty o wartości ponad 71 tys. zł i 510 dolarów amerykańskich. W instrumenty finansowe, były prezydent Kołobrzegu zainwestował ponad 0,5 mln zł. Ma dom o wartości 445 tys. zł i działkę wartości 150 tys. zł. Z tytułu zatrudnienia w Urzędzie Marszałkowskim w Szczecinie zarobił w 2019 r. niemal 128 tys. zł. Jego dieta senatora wyniosła 16 tys. zł, a dochód z kołobrzeskiego magistraty wyniósł 11 tys. zł.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama