Scattered Clouds

8°C

Kołobrzeg

1 marca 2024    |    Imieniny: Antonina, Antoni, Albin
1 marca 2024    
    Imieniny: Antonina, Antoni, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tym razem chyba nikt nie przygotowywał się na zwycięstwo Kotwicy Kołobrzeg. A jednak pierwsze 3 kwarty we wtorkowym meczy z PBG Basket Poznań to przewaga na boisku Czarodziejów. Już witaliśmy się z gąską, gdy tradycyjnie w 4 kwarcie padliśmy ofiarą słabości zespołu: braku kontuzjowanego Bartosza Diduszko. I przegraliśmy 67:70.
Początek meczu był bardzo dobry. Bardzo szybko Kotwica po celnych rzutach Dawida Bręka i Łukasza Wichniarza uzyskała prowadzenie 7:0. Ze zmiennym szczęściem, grając niezwykle dynamicznie, zespół radził sobie na boisku nadzwyczaj dobrze. O wyniku przesądziła jednak 4 kwarta. Choć Czarodzieje utrzymywali bezpieczny dystans punktowy od rywala, na ich korzyść wpłynęło również opuszczenie boiska przez Zbigniewa Białka, a chwilę później przez kapitana Basketu Piotra Stelmacha, obaj z powodu 5 fauli, to jednak kołobrzeżanie nie wykorzystali tej sytuacji. Na 180 sekund przed końcem meczu był remis, ale poznaniacy szybko odrabiali straty. Dramatyczna końcówka, kiedy faulowany Brian Freeman przy wyniku 67:68 nie trafił, Basket dokonał dzieła i rzutem Andrija Cirica ustalił wynik meczu na 67:70.
Kotwica Kołobrzeg przegrała kolejny mecz w tym sezonie i jak na razie nic nie wskazuje na to, aby ta sytuacja uległa zmianie. 3 stycznia zagramy ze Sportino Inowrocław.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama