Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

14 czerwca 2024    |    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
14 czerwca 2024    
    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

83-79 - tak zakończył się niedzielny mecz wyjazdowy Czarodziejów z wydm. Podopieczni Pawła Blechacza przerwali wreszcie złą passę, jaka trwała od 3 listopada. Zawodnicy "Kotwicy" nie wygrali w tym czasie żadnego meczu, aż do niedzieli. Jednak wygrana w Warszawie z Polonią wymagała bardzo dużego zaangażowania. Nie brakowało komentarzy, że koszykarze mieli po prostu szczęście, a niedzielne zwycięstwo odroczyło dyskusję nad zmianą trenera zespołu. Cóż, w sporcie czasami też trzeba mieć szczęście.
Pierwsza kwarta zakończyła się remisem. Gra była wyrównana i zapowiadała nie lada emocje. W drugiej kwarcie gospodarze pokazali na co ich stać. Do szatni schodzili z 12 punktami zapasu. Po przerwie, Czarodzieje z wydm zaczęli odrabiać straty, ale losy meczu miały się rozstrzygnąć w czwartej kwarcie. Do tej pory w tej części meczów szczęście zawodnikom "Kotwicy" nie dopisywało. W niedzielę było jednak inaczej. Choć szala zwycięstwa ważyła się do ostatnich sekund, bowiem gra była niezwykle wyrównana, tym razem 3 punkty trafiły do Kołobrzegu.
Obecnie "Kotwica" zajmuje 12 miejsce w tabeli. Za tydzień na parkiecie Hali Milenium nie będzie wcale łatwiej. Rywalem Czarodziejów będzie Trefl Sopot.

POLONIA 2011 WARSZAWA - KOTWICA KOŁOBRZEG 79:83
(23:23, 28:16, 15:23, 13:21)

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama