Scattered Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2024    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2024    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Oczekiwana zmiana sztabu szkoleniowego Kotwicy Kołobrzeg nie nastąpiła. Po przegranym ważnym meczu ze Stalą Stalowa Wola zapanowała dość nerwowa atmosfera. Kolejną porażkę "Czarodziejów" wpisano na kontro Pawła Blechacza i wydawało się, że była to kropla, która przelała czarę goryczy kilku porażkach pod rząd. Zarząd spółki i trener dali sobie czas na ochłonięcie i teraz sprawę widzą trochę inaczej. Przyczynę porażki zdefiniowano jako zbyt krótką ławkę zawodników, których można było wprowadzić do gry. Zmiany będą podążały w kierunku wzmocnienia drużyny na pozycji rozgrywającego.
Pojawiają się również głosy o braku płynności finansowej spółki. I choć zarząd uspokaja kibiców i opinię publiczną, to w Kołobrzegu nie ukrywa się, że przyszły rok dla Kotwicy Kołobrzeg pod względem finansowym może być jeszcze gorszy niż obecny.

Fot. Karol Skiba

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama