Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

14 czerwca 2024    |    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
14 czerwca 2024    
    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kotwica KołobrzegKotwica Kołobrzeg – Stal Stalowa Wola 77:84 (24:18, 22:23, 20:14, 11:29). To mówi samo za siebie. Pierwsza i trzecia kwarta charakteryzowała się przewagą kołobrzeżan, choć przeciwnicy szybko odrabiali straty. Wystarczyło kilka rzutów za 3 punkty Michała Wołoszyna i Davida Godbolda, aby Stal wyrównała wynik. Po stronie kołobrzeżan na uznanie zasługują jednak rzuty Wichniarza. Trzecia kwarta była niezwykle korzystna dla Kotwicy. Wysoka przewaga w punktach i przewaga nad rywalem dawały nadzieję na zwycięstwo tego meczu. Ale to co do tej pory był w zasięgu naszych zawodników, prysło niczym bańka mydlana w czwartej kwarcie. To już kolejny raz ta część meczu decyduje o przegranej Czarodziejów. Tym razem na własnej hali, po wielu błędach i niekonsekwentnych zagraniach 2 punkty pojechały do Stalowej Woli. Tym samym Kotwica Kołobrzeg zaliczyła 6 porażkę z kolei. To plasuje kołobrzeżan na 12 miejscu w tabeli. Kolejny mecz w Warszawie, rywal: Sportino. Czy podopieczni Pawła Blechacza poradzą sobie z ostatnim zespołem w tabeli?

Fot. Karol Skiba, www.kotwica.kolobrzeg.pl

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama