Broken Clouds

4°C

Kołobrzeg

29 lutego 2024    |    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil
29 lutego 2024    
    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Pod szyldem Kołobrzeskiego Szkolnego Związku Sportowego odbył się półfinał wojewódzki w koszykówce chłopców szkół podstawowych. 29 kwietnia w Hali Łuczniczce rywalizowały ze sobą najlepsze drużyny z Regionu A i Regionu B województwa zachodniopomorskiego.


W meczach rozgrywanych systemem pucharowym na krzyż, starły się ze sobą drużyny: SP 4 Kołobrzeg z SP 17 Koszalin, SP 1 Świdwin z SP 16 Szczecin. Jak informuje Bartosz Bieńkowski, przewodniczący Kołobrzeskiego Szkolnego Związku Sportowego, zwycięzcy z powyższych meczów walczyli w finale o miejsce pierwsze i drugie, tym samym zapewniając sobie awans do finału wojewódzkiego. Mecz pomiędzy finalistami – SP 4 Kołobrzeg i SP 16 Szczecin zakończył się wynikiem 47 do 40 dla uczniów z „ czwórki”.
Podopieczni Przemysława Wróbla będą w finale wojewódzkim rywalizować z drugim zespołem z Regionu C i D, co daje duże szanse na bardzo wysokie i rzadko spotykane osiągnięcie sportowe wśród uczniów szkół podstawowych naszego miasta.
Finał wojewódzki już wkrótce zostanie przeprowadzony przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Szczecinie.

Tekst i foto KSZS (oprac. miastokolobrzeg.pl)

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama