Light rain

7°C

Kołobrzeg

21 lutego 2024    |    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus
21 lutego 2024    
    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Długi majowy weekend to znakomita okazja do zaprezentowania turystom nie tylko walorów klimatycznych i naturalnych okolic Kołobrzegu ale również  oferty aktywnego spędzenia czasu. Taką propozycją był Ogólnopolski Turniej Squasha w klubie Pajamad Squash i Fitness w Budzistowie rozegrany o Puchar Wójta Gminy Kołobrzeg.


Turniej spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony zawodników nie tylko miejscowych z Budzistowa, Kołobrzegu i Koszalina. Przybyli również zawodnicy za Szczecina, Choszczna, Zielonej Góry i Poznania. Wielkopolska dominowała w rozgrywkach. Nic dziwnego, przybyli zawodnicy to czołówka polskiego squasha: Marek Szymanowski pozycja 21 w Polsce, Tomasz Gałecki pozycja 27, Damian Kędziora pozycja 48.  W finale turnieju zagrali Marek Szymanowski z Tomaszem Gałeckim.  Tym razem w zaciętej walce wygrał w setach  3:1 Tomasz Gałecki zdobywając tym samym Puchar Wójta Gminy Kołobrzeg. Najlepszym z miejscowych zawodników został Janusz Stasica z Koszalina zajmując miejsce 6 w turnieju przed Cezarym Kusy ze Szczecina –pozycja 7 i Dariuszem  Rezulakiem  z Kołobrzegu - miejsce 8. Ogółem zagrało w turnieju 17 zawodników i jedna zawodniczka. Sponsorem pucharu oraz nagród pocieszenia był Wójt Gminy Kołobrzeg.
Squash to nowa dyscyplina sportu rakietowego, ciesząca się coraz większym zainteresowaniem. Głównym atutem tego sportu jest łatwość opanowania podstawowych zasad gry. Nawet początkujący gracze mają satysfakcję z rozegranego meczu.  Squash pomaga zrzucić nadwagę, poprawia kondycję i wydolność organizmu. Jest również znakomitym lekarstwem na stress i depresję.
Klub Pajamad Squash i Fitness dysponuje trzema profesjonalnymi, wentylowanymi kortami do gry w squasha z amortyzującą podłogą i profesjonalnym oświetleniem. Oprócz tego, klub poleca saunę, solarium, tenis stołowy, galerię urządzeń kardio jak również, ulubiony szczególnie przez panie Rollmasaż i zajęcia fitness. Doskonale zaopatrzony sklepik Pajamad, oferuje duży wybór butów i rakiet do gry w squasha w konkurencyjnych cenach.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama