9°C

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

informacje kołobrzeg, kotwica kołobrzeg, lechia jarosław, sparing, remisMecz, mimo ogromnej różnicy klas między obiema drużynami, był bardzo wyrównany i wynik świetnie podsumowuje to, co działo się na boisku w całym spotkaniu.

Pierwsza połowa toczyła się głównie w środku pola i żadna drużyna nie wypracowała sobie akcji stwarzającej realne zagrożenie dla bramki przeciwnika. – Trudy obozu czuliśmy w nogach i to było widać podczas tego spotkania – powiedział kierownik Lechii Jarosław Pajor dla serwisu Lechia.pl.

W drugiej części spotkania gra wyglądała podobnie, jednak byliśmy świadkami dwóch goli. W 77. minucie po indywidualnej akcji Patryka Skóreckiego akcję wykończył zawodnik testowany, którego  nazwiska nie chciał zdradzić trener Wojciech Polakowski. Gdańszczanie odpowiedzieli w ostatniej minucie meczu. Po długim dośrodkowaniu do piłki tuż przed bramka dopadł Paweł Nowak, który umieścił piłkę w siatce chronionej przez Mateusza Strusia.

Kotwica Kołobrzeg 1 – 1 Lechia Gdańsk

Gole:

77′ zawodnik testowany

91′ Nowak

Składy:

Kotwica (I połowa): Krymowski – Rudziński, Augustyniak, Dymek, Wicberger, Lilo, Skwara, Szyszka, Preizner, Staniszewski, Ropiejko
Kotwica (II połowa): Struś – Rydzak, Rudziński, Szyszka, Szych, Cebulski, Stróż, Węgliński, Skórecki, zawodnik testowany, Zhdanow
Lechia: Buchalik – Pavlovic, Vućko, Bąk, Airapetian, Surma, Janicki, Poźniak, Wiśniewski, Lukjanovs