menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

Mistrzostwa Polski Seniorów w Szermierce

informacje kołobrzeg, szermierka, niepełnosprawni, mistrzostwa, polskiNiepełnosprawni zawodnicy, reprezentujący Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu, brali udział w Mistrzostwach Polski w Szermierce na Wózkach.


Jak na debiut w zawodach tej rangi, kołobrzescy sportowcy zajęli bardzo dobre miejsca:

- Dorota Zygmuś – 6 miejsce floret kobiet i 5 miejsce szpada kobiet,
- Dawid Chorążyczewski – 11 miejsce szabla mężczyzn, 21miejsce szpada,
- Karol Wojciechowski- 12 miejsce szabla mężczyzn, 19 miejsce szpada,
- Marcin Racinowski – 10 miejsce szabla mężczyzn, 17 miejsce szpada.

Turniej ten przyniósł też inne korzyści. Udało się nawiązać współpracę z Integracyjnym Klubem Sportowym IKS AWF Warszawa, który użyczy nam sprzętu do szermierki i z nowym rokiem zaczną się regularne treningi szermierki dla osób niepełnosprawnych.

W imieniu swoim i zawodników chciałbym złożyć serdeczne podziękowania dla Andrzeja Bejnarowicza - dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu na mistrzostwa.

Ze sportowym pozdrowieniem
Marcin Racinowski

informacje kołobrzeg, szermierka, niepełnosprawni, mistrzostwa, polski

informacje kołobrzeg, szermierka, niepełnosprawni, mistrzostwa, polski

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.