Duńczycy wybrali Kołobrzeg dla hotelu

informacje kołobrzeg, euro 2012, kołobrzeg, dania, marine, hotelBędziemy gościli drużynę grającą w finale Mistrzostw Europy Euro 2012. Kołobrzeg wybrała reprezentacja Danii, której spodobał się Marine Hotel.

O tym, że Duńczycy mają gościć w Kołobrzegu mówiło się już od pewnego czasu. Janusz Gromek, prezydent miasta, który obiecał drużynę z mistrzostw w Kołobrzegu, może się cieszyć. Na oficjalnej stronie jest potwierdzenie, że reprezentacja Danii przyjedzie do Kołobrzegu, bo spodobał jej się nasz hotel: Marine Hotel, i widoki na Morze Bałtyckie.

Duńczycy mają rozegrać swoje mecze na Ukrainie, stąd też w Danii trwała dyskusja nad tym, czy nie powinni jednak wybrać jakiegoś miasta u naszego wschodniego partnera. Wybrali jednak członka Unii Europejskiej. - Skupiliśmy się na znalezieniu bazy, która daje nam najlepsze możliwości przygotowania do meczów, a także daje nam możliwość czucia się jak u siebie w domu - wyjaśnia trener Morten Olsen. Atuty Kołobrzegu, jakie wymienia duński szkoleniowiec obok hotelu, to nowoczesny stadion i niewielka odległość od lotniska.

Decyzja Duńczyków to sukces Kołobrzegu i szansa na doborową promocję w 2012 roku. To co teraz najważniejsze, to abyśmy pokazali się z jak najlepszej strony i i umiejętnie wykorzystali Euro 2012.

informacje kołobrzeg, euro 2012, kołobrzeg, dania, marine, hotel

informacje kołobrzeg