Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

4 grudnia 2022    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2022    
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, euro 2012, kołobrzeg, dania, marine, hotelBędziemy gościli drużynę grającą w finale Mistrzostw Europy Euro 2012. Kołobrzeg wybrała reprezentacja Danii, której spodobał się Marine Hotel.


O tym, że Duńczycy mają gościć w Kołobrzegu mówiło się już od pewnego czasu. Janusz Gromek, prezydent miasta, który obiecał drużynę z mistrzostw w Kołobrzegu, może się cieszyć. Na oficjalnej stronie jest potwierdzenie, że reprezentacja Danii przyjedzie do Kołobrzegu, bo spodobał jej się nasz hotel: Marine Hotel, i widoki na Morze Bałtyckie.

Duńczycy mają rozegrać swoje mecze na Ukrainie, stąd też w Danii trwała dyskusja nad tym, czy nie powinni jednak wybrać jakiegoś miasta u naszego wschodniego partnera. Wybrali jednak członka Unii Europejskiej. - Skupiliśmy się na znalezieniu bazy, która daje nam najlepsze możliwości przygotowania do meczów, a także daje nam możliwość czucia się jak u siebie w domu - wyjaśnia trener Morten Olsen. Atuty Kołobrzegu, jakie wymienia duński szkoleniowiec obok hotelu, to nowoczesny stadion i niewielka odległość od lotniska.

Decyzja Duńczyków to sukces Kołobrzegu i szansa na doborową promocję w 2012 roku. To co teraz najważniejsze, to abyśmy pokazali się z jak najlepszej strony i i umiejętnie wykorzystali Euro 2012.

informacje kołobrzeg, euro 2012, kołobrzeg, dania, marine, hotel

informacje kołobrzeg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama