menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

Akademicy zatrzymali Kotwicę

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, kotwica, kołobrzeg, azs, koszalinNiedzielny mecz AZS Koszalin – Kotwica Kołobrzeg był spotkaniem, na które czekali kibice. Na początku było dobrze, ale w drugiej połowie AZS nas zamurował.


Kołobrzeżanie spotkali się z akademikami nieco odmienionymi. AZS-em dowodzi nowy trener. Rozwiązano kontrakt z Tomaszem Herktem, którego zastąpił Andrej Urlep. Zmiany, które wprowadził, okazały się skuteczne. Kotwica, która pędziła do zwycięstwa, zatrzymała się w połowie…

W pierwszej połowie meczu było czarodziejsko. Świetnie spisał się Marko Djurić, który w pierwszej kwarcie trafił 11 punktów, z tego trzy rzuty za 3 punkty! Gwiazdą był również Reginald Holmes, który w pierwszej połowie zdobył 12 punktów. Mówiąc krótko, Kotwica Kołobrzeg gromiła koszalinian we wspaniałym stylu.

W trzeciej kwarcie, akademicy zatrzymali kołobrzeżan. To było coś niesamowitego. Czarodziejów jakby coś zamurowało. Przez 7 minut nie zdobyli nawet jednego punktu! Dopiero pod koniec Kotwicy przybyło 8 oczek w punktacji, ale AZS odrobił aż 21 punktów. I to wystarczyło, aby mecz wygrać. Czwarta kwarta była niezwykle wyrównana, ale przewagą 10 punktów nadrobionych w trzeciej kwarcie żelazną blokadą kołobrzeskiej drużyny, zwyciężyli koszykarze AZS Koszalin.

Fot. Kacper Pajor

 

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, kotwica, kołobrzeg, azs, koszalin

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, kotwica, kołobrzeg, azs, koszalin

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, kotwica, kołobrzeg, azs, koszalin

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, kotwica, kołobrzeg, azs, koszalin

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, kotwica, kołobrzeg, azs, koszalin

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.