Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***

Grali na wózkach, zbierali pieniądze

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, niepłenosprawni, kotwica, kołobrzeg, hala, milenium, gromek, mieczkowska, koszykówkaV turniej w koszykówce na wózkach „Stobud Cup” poświęcony był zbiórce pieniędzy dla Sebastiana Łukackiego. W turnieju zagrały 4 drużyny.

W Hali milenium zagrali koszykarze z Bolesławca, Gdyni, Wałbrzycha i Kołobrzegu. Oczywiście grali na wózkach. W finale turnieju zawodnicy Stobudu spotkali się z drużyną z Gdyni. Niestety, drużyna z Gdyni okazała się lepsza. Finałem sportowych zmagań był jednak mecz niepełnosprawnych koszykarzy z ekipą kołobrzeskich VIP-ów. Ważne osobistości zagrały pod dowództwem Mirka Kabacińskiego, w tym Marek Hok, Janusz Gromek, Ryszard Szufel, Jacek Woźniak czy Anna Mieczkowska. Swoich sił na wózkach spróbowali także koszykarze Kotwicy Kołobrzeg: Darrell Harris, Łukasz Wichniarz i Marko Djurić. Wygrali niepełnosprawni sportowcy, a dla 26-letniego Sebastiana zebrano ponad 3 tysiące złotych.

Fot. Przemysław Wiśniewski