Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

22 czerwca 2024    |    Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
22 czerwca 2024    
    Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Udane zawody wędkarskie

Aż 47 zawodników z Koła PZW Drzonowo, korzystając z ponad 20 jednostek pływających, wzięło udział w wiosennych zawodach spinningowych. Bazą zawodów, tradycyjnie, był Ośrodek Wypoczynkowy „Raj Mostowo” nad jeziorem Rosnowo.

Zawody trwały dwa dni, od sobotniego popołudnia 18 maja do niedzielnego południa 19 maja. Niektórzy zawodnicy, wraz z rodzinami lub znajomymi, przybyli do Raju Mostowo już w czwartek i piątek. Pogoda była idealna – ciepło, słonecznie i bez opadów. Wieczorami organizowano ogniska, które umilały czas uczestnikom.

W połowach liczyły się szczupaki i okonie, jednak złowienie ryb spełniających wymagane wymiary okazało się trudne. Czasem brakowało zaledwie centymetra lub kilku milimetrów, by ryba mogła zostać zaliczona do klasyfikacji. Bywało też, że ryby uwalniały się tuż przy podbierakach, płatając figle wędkarzom.

Po dwóch dniach rywalizacji wyłoniono zwycięzców. Najlepszym wiosennym spinningistą Koła Drzonowo został Krzysztof Kamaszko, który zdobył 3120 punktów dzięki złowieniu dwóch szczupaków i sześciu okoni. Kolejne miejsca zajęli: Krzysztof Michniewicz z 2840 punktami, Janusz Jaworski z 2620 punktami, Mateusz Ciach z 2450 punktami, Marcin Tyburski z 1990 punktami i Waldemar Spychalski z 1800 punktami. Najlepsi zawodnicy otrzymali piękne pamiątkowe statuetki i nagrody rzeczowe.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama