Few Clouds

14 czerwca 2024    |    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
14 czerwca 2024
    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna

Biletów na niedzielny mecz już nie kupisz

Zainteresowanie najważniejszym meczem w tym sezonie było tak ogromne, że dziś sprzedano ostatnie wolne bilety na niedzielny mecz, gdzie nasza drużyna na swoim boisku zmierzy się z Hutnikiem Kraków. 3014 kibiców obejrzy ten mecz na żywo z trybun. Pozostali muszą pocieszyć się transmisją w TV.

Bez wątpienia jest to jedno z najbardziej ekscytujących spotkań w tej serii gier. Zespół gości pozostaje niepokonany od 30 marca, kiedy to doznał ligowej porażki ze Stomilem Olsztyn. Od tego czasu piłkarze z Krakowskiego Hutnika odnieśli cztery zwycięstwa i zremisowali dwa razy, co jasno wskazuje, że do samego końca będą walczyć o bezpośredni awans do I ligi.

Nasz zespół, natchniony ostatnimi wynikami, zamierza podtrzymać swoją dobrą passę i zdobyć historyczny awans, chcąc sprawić radość swoim kibicom. Pierwsze starcie obu drużyn w Krakowie zakończyło się niezwykle emocjonującą pogonią naszych zawodników, którzy odwrócili losy rywalizacji z wyniku 3:0 na 3:5.

Nadchodzące spotkanie odbędzie się w niedzielę, 19 maja 2024 roku, na stadionie imienia Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu. Początek meczu o godzinie 20:15. Transmisja live będzie dostępna również na antenie TVPSport.