Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

14 czerwca 2024    |    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
14 czerwca 2024    
    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Biletów na niedzielny mecz już nie kupisz

Zainteresowanie najważniejszym meczem w tym sezonie było tak ogromne, że dziś sprzedano ostatnie wolne bilety na niedzielny mecz, gdzie nasza drużyna na swoim boisku zmierzy się z Hutnikiem Kraków. 3014 kibiców obejrzy ten mecz na żywo z trybun. Pozostali muszą pocieszyć się transmisją w TV.

Bez wątpienia jest to jedno z najbardziej ekscytujących spotkań w tej serii gier. Zespół gości pozostaje niepokonany od 30 marca, kiedy to doznał ligowej porażki ze Stomilem Olsztyn. Od tego czasu piłkarze z Krakowskiego Hutnika odnieśli cztery zwycięstwa i zremisowali dwa razy, co jasno wskazuje, że do samego końca będą walczyć o bezpośredni awans do I ligi.

Nasz zespół, natchniony ostatnimi wynikami, zamierza podtrzymać swoją dobrą passę i zdobyć historyczny awans, chcąc sprawić radość swoim kibicom. Pierwsze starcie obu drużyn w Krakowie zakończyło się niezwykle emocjonującą pogonią naszych zawodników, którzy odwrócili losy rywalizacji z wyniku 3:0 na 3:5.

Nadchodzące spotkanie odbędzie się w niedzielę, 19 maja 2024 roku, na stadionie imienia Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu. Początek meczu o godzinie 20:15. Transmisja live będzie dostępna również na antenie TVPSport.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama