Broken Clouds

22 maja 2024
    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena

Drugie miejsce Kingi Waleriańczyk

Kinga Waleriańczyk zajęła drugie miejsce w zawodach finału Ligii francuskiej. Zawodniczka KMKL Sztorm Kołobrzeg wraz z dwoma innymi chodziarzami z Polski Jakubem Jelonkiem i Rafałem Sikorą w ostatni weekend wystartowali w Limoges we Francji. Kinga zaliczyła tam bardzo udany start na 3000m, poprawiając rekord życiowy, który wynosi teraz 14:22. Zawodniczka swoim bardzo dobrym startem wsparła klub Limoges Athlete, przez który została wypożyczona, dzięki czemu klub ten awansował do wyższej ligi.