Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

22 maja 2024    |    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
22 maja 2024    
    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kołobrzeg Anchor Cup zakończony

W weekend w Kołobrzegu odbywały się wyjątkowe zawody: Kotwica Anchor Cup. To największy nadmorski turniej piłkarski. Organizatorami tego sportowego przedsięwzięcia była Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg. Przez dwa dni, na obiektach sportowych mecze rozgrywali piłkarze w aż 6 kategoriach wiekowych. Dziś odbyło się podsumowanie zawodów i wręczenie nagród, które przekazywał starosta Mirosław Tessikowski i wicestarosta Jacek Kuś.

Zwycięzcy w kategoriach:
U8 - AP Lech Poznań
U9 - AP Lech Poznań
U10 - AP Reiss Poznań
U11 - MKP Kotwica Kołobrzeg
U12 - Salos Rumia
U13 - MKP Kotwica Kołobrzegreklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama