Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Walka o kolejne punkty już w niedzielę, Kotwica zmierzy się z ŁKS II Łódź

Nasza drużyna, po dłuższym okresie bez zwycięstw w poprzedniej kolejce wreszcie osiągnęła sukces, pokonując na wyjeździe Wisłę Puławy. To było zwycięstwo po sześciu meczach bez wygranej i po zmianie trenera. Ryszard Tarasiewicz, nowy trener Kotwicy, zadebiutował spektakularnie, przynosząc cenne trzy punkty z Puław. Mecz z Wisłą dał też nowemu szkoleniowcowi wiele użytecznych informacji. Kolejne wyzwanie wydaje się być bardziej wymagające. ŁKS, z 40 punktami na koncie, zajmuje 5. miejsce i traci do naszej ekipy z Kołobrzegu 6 punktów.

Łodzianie potrafią sprawić kłopoty faworytom, co pokazał ostatni mecz, gdy KKS Kalisz ledwo zremisował na ich stadionie 2:2. W dwóch ostatnich spotkaniach goście pewnie pokonali na wyjeździe solidną Olimpię Elbląg 3:1, zepchnęli rywala w okolice strefy spadkowej, a następnie zremisowali u siebie z Lechem II Poznań 2:2. Z Lechem prowadzili już 2:0 i nie zdołali utrzymać prowadzenia.

W pierwszym meczu w Łodzi Kotwica zwyciężyła 3:2 po zaciętej walce. W rewanżu nie spodziewamy się łatwego zadania dla gospodarzy, ale nasi piłkarze są głodni zwycięstw, pełni determinacji, więc zapowiada się emocjonujące widowisko.

Mecz Kotwicy z ŁKS II Łódź odbędzie się w niedzielę o godzinie 14:00.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama