Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kotwica wreszcie inkasuje 3 punkty

Dziś Kotwica Kołobrzeg rozgrywała mecz wyjazdowy z Wisłą Puławy. Był to pierwszy mecz biało niebieskich z nowych trenerem - Ryszardem Tarasiewiczem. Zaczęło się pechowo. Już w 14 minucie bramkę dla gospodarzy zdobył Radosław Seweryś. W ostatnich meczach, których wynik nie był korzystny dla kołobrzeskiej drużyny, właśnie tak zaczynały się nasze kłopoty. Co więcej, w pierwszej połowie z zaliczką do szatni schodzili zawodnicy Wisły. Jednak w drugiej połowie wszystko się zmieniło. A właściwiej byłoby napisać, że wszystko zmieniło się w niecałe 10 minut. Rozpoczął w 69 minucie Filip Kozłowski, strzelają pierwszą bramkę dla Kotwicy. W 71 minucie Cezary Polak podwyższył na 1:2. Następnie, po faulu w polu karnym, Jonathan Júnior z rzutu karnego podwyższył na 1:3 i tak Kotwica osiągnęła długo oczekiwane zwycięstwo, w dodatku z nowym trenerem.

W tabeli 2 ligi doszło do małej zmiany. Przegrana KKS Kalisz 1925 z Sandecją Nowy Sącz spowodowała, że po bezbramkowym remisie Pogoni Siedlce z Olimpią Grudziądz, to Pogoń wyszła na prowadzenie. Kotwica zajmuje 3 miejsce ze stratą 3 punktów do obecnego lidera.

Fot. archiwum

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama