Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ryszard Tarasiewicz nowym trenerem Kotwicy Kołobrzeg

Karuzela trenerska w Polsce nabiera tempa w końcówce sezonu, dotykając również szkoleniowców w 2. lidze. Niedawno z pracy zrezygnował Maciej Bartoszek, który był trenerem Kotwicy Kołobrzeg. Klub już znalazł jego następcę.

Wybór padł na Ryszarda Tarasiewicza, ostatnio zatrudnionego w Arce Gdynia, która bezskutecznie walczyła o powrót do PKO BP Ekstraklasy. Tarasiewicz był bezrobotny od listopada 2022 roku, ale teraz powraca, aby pomóc drużynie z Kołobrzegu zdobyć historyczną przepustkę na zaplecze elity. Po 27 spotkaniach zespół zajmuje 3. miejsce, tracąc cztery punkty do bezpośredniego awansu. Do zakończenia sezonu pozostało siedem kolejek. Debiut w nowym zespole czeka go w niedzielę, 14 kwietnia w meczu z Wisłą Puławy.

fot. Resovia

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama