Broken Clouds

9°C

Kołobrzeg

15 kwietnia 2024    |    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc
15 kwietnia 2024    
    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

12 medali na międzynarodowym turnieju

5 złotych, 4 srebrne i 3 brązowe medale to bilans 9 zawodników Klubu Sportowego Morote startujących w konkurencji kumite na międzynarodowym turnieju Arashi Kids w Lubinie. Sobotnie zawody w których walki toczyły się w systemie round robin (każdy z każdym) zgromadziły prawie 400 zawodników z 26 klubów z Polski, Czech i Estonii. Rewelacyjny start zaliczyła Walerka Yakubovska zdobywczyni dwóch złotych medali w kumite młodziczek -52kg i w kumite kadetek -54kg. Uczennica szkoły w Drzonowie zwyciężyła wszystkie swoje walki w grupach i strefie pucharowej obu kategorii.  Świetnie spisał się Dima Kamornik, który niedawno wrócił do regularnych treningów po długiej przerwie i już zdołał wywalczyć dwa medale. Uczeń kołobrzeskiej siódemki wygrał kumite młodzików -55kg, oraz zdobył srebro w kumite kadetów -57kg (finał 0-0,przegrany przez decyzję sędziowską 2-3).

Równie dobrze spisał się jego szkolny kolega Przemek Spadło, który zwyciężył w kumite chłopców -30kg, oraz zdobył srebrny medal w kumite chłopców u12-30kg. Także złoto zdobył Dima Pidhrebelny, wygrywając kumite chłopców u10-25kg. Dima wraz ze zdobywcą srebrnego medalu Vladkiem Hunko(kumite chłopców u12-40kg) i trenują z bardzo dużym zaangażowaniem i widać tego pierwsze efekty. Srebrny medal w bardzo licznej i mocno obsadzonej kategorii kumite młodziczek -42kg wywalczyła Klaudia Grząkowska, a jej klubowa koleżanka Lenka Szymanek brązowy. Obie zawodniczki wygrały wszystkie walki w swoich grupach, lecz w półfinale(Lenka) i finale(Klaudia), musiały uznać wyższość utytułowanej rywalki. Dwa brązowe medale(kumite chłopców u10-30kg oraz kumite chłopców u12-30kg) wywalczył Mikołaj Szymanek, który jak zwykle imponował walecznością i determinacją.

 

 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama