Few Clouds

4°C

Kołobrzeg

20 kwietnia 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
20 kwietnia 2024    
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Sukcesy lekkoatletów Sztormu, mamy nową mistrzynię kraju!

Nowo powstała hala lekkoatletyczna we Wrocławiu, była miejscem rozgrywania Mistrzostw Polski w kategorii juniorów. Lekkoatletom Sztormu przybyła kolejna mistrzyni kraju, a została nią Karolina Koziura która zwyciężyła w skoku wzwyż z wynikiem 165cm. (trener Zdzisław Giza). Trójskoczek Marcel Chomicz był czwarty w tej konkurencji (13.50). Piąty w pchnięciu kulą 6 kg był Radosław Chojnacki, a jego wynik (15.38) jest najlepszym wynikiem w historii Sztormu. Karolina Makowska w biegu na 2000 m była szesnasta z rekordem życiowym (6.55.52). W trakcie imprezy juniorskiej rozegrano też MP seniorów w chodzie sportowym. Wśród kobiet Kinga Waleriańczyk swój chód na dystansie 3000 m zakończyła na szóstej pozycji wynikiem (14.27.88). Iga Wysoczańska która jeszcze w styczniu posiadała licencję Sztormu zdobyła złoty medal w pchnięciu kulą z wynikiem (15.57.) reprezentując barwy Juranda Szczytno.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama