menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

Malinowski drugi w Ekomaratonie

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, zbigniew, malinowski, maratonZbigniew Malinowski w V Ekomaratona del Chianti we Włoszech zajął II miejsce w kategorii M-55 i 19 ogólnie z czasem 3 h 40 m 59 s, Za co dostał 4 butelki wina.


W maratonie wystartowało 587 osób w tym 94 cudzoziemców. Włosi odnotowali, że Zbyszek był pierwszym cudzoziemcem na mecie. Ekomaratona del Chianti to typowy bieg trailowy, terenowy po wyżynach Toskanii. Na 42 kilometry zawodnicy mieli do pokonania ok. 1 kilometr asfaltem przecinając wielokrotnie drogi utwardzone. Temperatura podczas zawodów była typowo toskańska: na starcie było 16 stopni, na mecie słupek rtęci podniósł się do 24 stopni. Bardzo wiało na wzniesieniach, gdzie były usytuowane miasteczka i zamki, które zawodnicy odwiedzali korzystając z odżywiania i odświeżania zmagając się z dystansem.

 

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, zbigniew, malinowski, maraton

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.