Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***

Malinowski drugi w Ekomaratonie

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, zbigniew, malinowski, maratonZbigniew Malinowski w V Ekomaratona del Chianti we Włoszech zajął II miejsce w kategorii M-55 i 19 ogólnie z czasem 3 h 40 m 59 s, Za co dostał 4 butelki wina.

W maratonie wystartowało 587 osób w tym 94 cudzoziemców. Włosi odnotowali, że Zbyszek był pierwszym cudzoziemcem na mecie. Ekomaratona del Chianti to typowy bieg trailowy, terenowy po wyżynach Toskanii. Na 42 kilometry zawodnicy mieli do pokonania ok. 1 kilometr asfaltem przecinając wielokrotnie drogi utwardzone. Temperatura podczas zawodów była typowo toskańska: na starcie było 16 stopni, na mecie słupek rtęci podniósł się do 24 stopni. Bardzo wiało na wzniesieniach, gdzie były usytuowane miasteczka i zamki, które zawodnicy odwiedzali korzystając z odżywiania i odświeżania zmagając się z dystansem.

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, zbigniew, malinowski, maraton