Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 kwietnia 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
20 kwietnia 2024    
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Piłkarze Kotwicy rozpoczynają przygotowania do drugiej rundy

12 stycznia drużyna piłkarskiej Kotwicy rozpocznie intensywne przygotowania do rundy rewanżowej II ligi sezonu 2023/2024. W ramach tych przygotowań, w terminie od 4 do 11 lutego, zaplanowane zostało zgrupowanie, które ma dostarczyć niezbędnych elementów do osiągnięcia sukcesu w nadchodzących starciach ligowych.

Warto również zaznaczyć, że zespół nie zamierza marnować czasu i już 20 stycznia rozpocznie serię sparingów, aby doszlifować formę i sprawdzić różne taktyki przed decydującą fazą rozgrywek.

Plan Sparingów Kotwicy Kołobrzeg:

20 stycznia, godz. 11:00 - KOTWICA KOŁOBRZEG vs. BŁĘKITNI STARGARD
27 stycznia, godz. 12:00 - KOTWICA KOŁOBRZEG vs. GEDANIA GDAŃSK
31 stycznia, godz. 11:00 - KOTWICA KOŁOBRZEG vs. UNIA SWARZĘDZ
4 – 11 lutego - Obóz - 4 sparingi (w trakcie ustalania)
17 lutego - KOTWICA KOŁOBRZEG vs. LECH II POZNAŃ

Dla kibiców Kotwicy Kołobrzeg to okres pełen nadziei i oczekiwań. Jak drużyna poradzi sobie w tych sparingach, przewidujemy z niecierpliwością, wierząc, że każdy mecz to krok w stronę sukcesu w drugiej lidze.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama