Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Młodzi piłkarze Kotwicy na turnieju w Poznaniu

Młodzi piłkarze MKP Kotwica Kołobrzeg z rocznika 2013 pod wodzą trenera Macieja Wachowskiego w niedzielę wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju SIX FUTURE CUP w Poznaniu. To była sportowa rywalizacja na najwyższym poziomie, z klubami znanymi w całym kraju, a emocje sięgały zenitu. Faza pierwsza turnieju, z której Kotwica wyszła z pierwszego miejsca, wyłoniła grupę finałową. Łącznie, Kotwica rozegrała 11 spotkań w jeden dzień. Ostatecznie, kołobrzeżanie uplasowali się na 4 miejscu, tuż za Lechem, Śląskiem i Wartą. Zgarnęli jednak aż dwie nagrody indywidualne: do 7 najlepszych zawodników turnieju wybrano Maksymiliana Wachowskiego, zaś królem strzelców został Mikołaj Wieczorek.

- To kolejne cenne doświadczenia dla nas i choć końcowy wynik pozostawia niedosyt, to chłopcy zaprezentowali się świetnie. Jestem bardzo dumny z ich postawy, ogromnej woli walki i zaangażowania. Nasz zespół zebrał dużo pochwał. Warta Poznań zapowiedziała się już, że z chęcią przyjedzie do Kołobrzegu na sparing, a w styczniu jedziemy na zaproszenie Zagłębia na mecz sparingowy do Lubina. Przy okazji chłopcy będą mieli niecodzienną okazję zwiedzić całą akademię i stadion piłkarski, na którym swoje mecze rozgrywa dwukrotny mistrz Polski - mówi trener Maciej Wachowski.

Skład MKP Kotwica Kołobrzeg:
Juliusz Smagieł, Sebastian Borowik, Sebastian Figurski, Aleksander Gawęda, Kacper Marczyk, Bruno Remplewicz, Maksymilian Wachowski, Filip Zahorski, Mariusz Ochnio, Jan Bońkowski, Mikołaj Wieczorek (KKPN Bałtyk Koszalin), Mikołaj Janiak (KKPN Bałtyk Koszalin).


reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama