Broken Clouds

16°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Medale kołobrzeskich akrobatów z Klubu "Acrosport"

9 grudnia kołobrzescy akrobaci z klubu „Acrosport” wystartowali w Szczecinku w Zachodniopomorskim Turnieju w Skokach na Trampolinie i Ścieżce. Jest to duża cykliczna impreza odbywająca się tradycyjnie pod koniec roku w naszym województwie. W tegorocznej edycji turnieju rywalizowało ponad 120 młodych sportowców. Akrobaci rywalizowali w kategoriach wiekowych oraz na różnych poziomach zaawansowania ćwiczeń w konkurencjach indywidualnych – skokach na trampolinie i skokach na ścieżce akrobatycznej.

35-osobowa drużyna Klubu Sportów Gimnastycznych ACROSPORT wspomagana była dopingiem przez grono rodziców, którzy na żywo mieli okazję obserwować ćwiczenia młodych sportowców z naszego miasta.

Warto dodać, że konkurencje gimnastyczne, w których prezentowali się nasi zawodnicy - zarówno trampolina jak i tumbling, zaliczane są do sportu kwalifikowanego. Oznacza to, że współzawodnictwo w obu konkurencjach prowadzone jest oficjalnie przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama