Broken Clouds

4°C

Kołobrzeg

29 lutego 2024    |    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil
29 lutego 2024    
    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

O wyniku meczu zdecydowały karne, a Júnior ma hat tricka

Za nami kolejne spotkanie w rozgrywkach drugoligowych Kotwicy Kołobrzeg. Tym razem biało niebiescy grali na wyjeździe, ale wrócili z trzema punktami. To kolejne spotkanie z nerwową końcówką w wykonaniu naszych zawodników.

Kotwica Kołobrzeg grała z Olimpia Elbląg. W lipcu, wygraliśmy na własnym stadionie z tą drużyną 2:0. Teraz tak łatwo nie było. Gospodarze bardzo szybko zapewnili sobie przewagę, gdy w 2 minucie spotkania pierwszą bramkę zdobył Jakub Sangowski. Różnie układała się ta pierwsza połowa, gdyż Kotwica miała problemy ze skutecznością i widać było, że strata bramki nieco zaważyła. Pierwszego gola dla biało-niebieskich w 42 minucie zdobył Jonathan Júnior, ale Olimpia niemal natychmiast odpowiedziała i w 44 minucie po drugiej bramce Sangowskiego było już 2:1 i z takim wynikiem drużyny zeszły na przerwę do szatni.

W drugiej połowie mieliśmy powtórkę z tego, co było w pierwszej fazie spotkania. Niecelne strzały i dalekie podania. Gospodarze pilnowali swojej bramki, grając w przewadze jednego gola. Taki wynik można było doprowadzić do końca spotkania, a 3 punktu znajdującej się w środku tabeli Olimpii na pewno by się przydały. Tymczasem po faulu w polu karnym na zawodniku Kotwicy, sędzia podyktował rzut karny dla naszej drużyny, który Júnior w 84 minucie zamienił na gola i mieliśmy remis 2:2. Taki wynik został doprowadzony do 90 minuty i wydawało się, że na wyjeździe będzie remis. Tymczasem Olimpia popełniła błąd w polu karnym i znowu sfaulowano zawodnika Kotwicy. Sędzia nie miał wyjścia i podyktował rzut karny, który w 93 minucie na trzecią bramkę w tym spotkaniu zamienił Júnior! Tego prezentu nie daliśmy już sobie wyrwać z rąk i Kotwica Kołobrzeg wygrywając 2:3 prowadzi w tabeli 2 ligi wyprzedzając Pogoń Siedlce i KKS 1925 Kalisz.

Fot. archiwum

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama