Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

24 czerwca 2024    |    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
24 czerwca 2024    
    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Aż 4 złote medale na zawodach w Bydgoszczy

4 złote, 3 srebrne i 2 brązowe medale, to doskonały bilans ośmiu zawodników Klubu Sportowego Morote, startujących na międzynarodowym turnieju karate Bushido Cup 2023. Na zawody w Bydgoszczy stawiło się 600 karateków z Polski, Ukrainy, i Litwy, którzy rywalizowali w konkurencji kata i kumite. Ponownie nie zawiedli podopieczni trenera Przemysława Spadło, pokazując karate na wysokim poziomie.

Jak burza szedł Wiktor Wojarski, który nie dał szans przeciwnikom w kategorii kumite kadetów +70kg, oraz w kumite juniorów -76kg, zdobywając dwa złote medale! Wiktor uczęszcza do I LO im. St. Dubois w Koszalinie. Złoty i srebrny medal wywalczyła Lena Szymanek startująca w kumite dziewcząt u12 -40kg, oraz w kumite dziewcząt u12 -40kg, białe-żółte pasy. Również złoty i srebrny medal zdobył młodszy brat Lenki, Mikołaj Szymanek, który rywalizował w kumite chłopców u10-30kg, oraz w kumite chłopców u10-30kg białe-żółte pasy. Rodzeństwo ze Starego Borku uczęszcza do Szkoły Podstawowej w Drzonowie.

Finał z Mikołajem nieznacznie przegrał jego klubowy kolega Przemek Spadło, co dało mu srebrny medal w kumite chłopców u10-30kg białe-żółte pasy. Dodatkowo młody zawodnik dorzucił jeszcze dobre 5 miejsce w drugiej kategorii. Przemek jest uczniem Szkoły Podstawowej nr 7 im. Zjednoczonej Europy w Kołobrzegu.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama