Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

24 czerwca 2024    |    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
24 czerwca 2024    
    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Młodzi piłkarze na Stadionie Narodowym

Podopieczni Macieja Wachowskiego z rocznika 2013 w minioną sobotę wzięli udział w trzeciej edycji piłkarskiego Turnieju PGE Junior, który odbył się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

W zawodach nie była prowadzona klasyfikacja medalowa. Wszyscy mieli czuć się jak zwycięzcy. I tak też było. Emocji, dumy i radości, jakie towarzyszyły naszym dziesięciolatkom, nie da się nawet opisać. Na boisku można było zobaczyć 244 zawodników z 18 klubów.

Skład zespołu:
Sebastian Borowik, Antoni Kmieć, Mikołaj Bereżański, Paweł Ciawłowski, Filip Zahorski, Bruno Remplewicz, Aleksander Gawęda, Kacper Marczyk, Henryk Romanowski, Sebastian Figurski, Kacper Piotrowski oraz Maksymilian Wachowski.reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama