Broken Clouds

14°C

Kołobrzeg

16 maja 2022    |    Imieniny: Andrzej, Małgorzata, Wieńczysław
16 maja 2022    
    Imieniny: Andrzej, Małgorzata, Wieńczysław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, kotwica, darrell, harrisHarris miał grać ten sezon w izraelskiej Ironi Ashkelon. Miał, ale przyjechał do Kołobrzegu i podpisał dziś czarodziejski kontrakt.wystąpi w meczu z AZS.


Gdy 11 sierpnia udało się potwierdzić informację, że Darrell Harris odchodzi z Kotiwcy Kołobrzeg by grac w Izraelu, dla kołobrzeskich kibiców było to ogromne zaskoczenie. Tym bardziej, że Harris był nad Parsętą niezwykle popularny. Ma 205 centymetrów wzrostu. W minionym sezonie zdobył średnio 14 punktów, 11,9 zbiórek, 2,1 asyst i 2 bloki (wskaźnik evaluation 23,7). Jego brak był na boisku odczuwalny, dlatego powrót tym bardziej jest kolejną niespodzianką. Jak informuje Kamil Graboń z Kotwicy Kołobrzeg S.A., Harris bardzo chciał grać w Kołobrzegu, tym bardziej, że Ironi Ashkelon to nie było to, czego się spodziewał. Pierwszy mecz popularny zawodnik zagra już 11 października z AZS Koszalin.

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, kotwica, darrell, harris

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama