Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Młodzi piłkarze rywalizowali w Szczecinie

Za młodymi piłkarzami MKP Kotwica Kołobrzeg wspaniały piłkarski weekend. Przez dwa dni drużyna Macieja Wachowskiego z rocznika 2013 rywalizowała w Ogólnopolskim Turniej o Puchar Floriana Krygiera z najlepszymi Akademiami Piłkarskimi w Polsce. W wydarzeniu wzięło udział ponad 280 dzieci. Na ekstraklasowych obiektach Pogoni Szczecin dziesięciolatkowie rozegrali 11 bardzo wartościowych meczów.

- W zawodach nie była prowadzona klasyfikacja punktowa. Wszystkie zespoły były zwycięzcami i wszystkie prezentowały wysokie umiejętności piłkarskie. To było świetne rozpoczęcie nowego sezonu piłkarskiego dla chłopców, jestem z nich bardzo dumny, a już w najbliższy weekend czeka nas wyjazd do Lichenia na znany U11 Pro-Turnieje Super Cup - mówi trener Maciej Wachowski.

Dwóch zawodników Kotwicy zostało wyróżnionych Nagrodą Indywidualną. Pierwszą statuetkę od organizatorów dla siedmiu najlepszych zawodników turnieju "TOP 7" otrzymał kołobrzeżanin Maksymilian Wachowski, drugą wręczał trener każdej drużyny dla wyróżniającego się zawodnika swojego zespołu - zdobył ją Sebastian Figurski.

Całej drużynie w składzie: Bereżański Mikołaj, Bońkowski Jan, Borowik Sebastian, Figurski Sebastian, Gawęda Aleksander, Kmieć Antoni, Marczyk Kacper, Ochnio Mariusz, Piotrowski Kacper, Remplewicz Bruno, Smagieł Juliusz, Wachowski Maksymilian, Zahorski Filip, gratulujemy wspaniałej piłkarskiej postawy na boisku! Trzymamy kciuki za kolejne turnieje.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama