Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2024    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2024    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Znamy wyniki XXV Memoriału Michała Barty

W piątek przed południem na stadionie lekkoatletycznym przy I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu odbył się jubileuszowy XXV Memoriał im. Michała Barty. Wśród pań wygrała mistrzyni kraju: Marcelina Witek-Konofał AML Słupsk (55,66), przed mistrzynią Polski Juniorek Viktorią Derkacz MKL Szczecin (46.37). Trzecia była mistrzyni OOM Cecylia Łyszak AML Słupsk (40.10) a na czwartym mistrzyni OOM w siedmioboju Martyna Mlak Hermes Gryfino (37.29).

Wśród panów najlepszy był Dawid Kościów Jantar Ustaka (65.92) na drugim miejscu uplasował się Rafał Gierek AZS AWF Warszawa (61.81). Trzeci był Jakub Krawczyk ULKS Tychowo (58. 47). Oszczepem o wadze 700 gram najdalej rzucił Ignacy Adler Gwda Piła (52,07) a 600 g Feliks Wszelaki Sztorm Kołobrzeg (50.92 ). Rozegrano tez dwie konkurencje upamiętniające zmarłe zawodniczki klubu Sztorm Tamarę Bulkowską w biegu na 100 m w którym najlepsza była Nadia Dorobisz przed Amelią Klukowską i Jaśminą Albińską. Kinga Waleriańczyk , Zofia Kreja i Aleksandra Słoboda przemaszerowały na dystansie 1000 m upamiętniając Barbarę Żemełkę.

Chłopcy biegali na 1000m i metę w kolejności przekroczyli: Mateusz Dziedziura, Jan Wojciechowski i Tomasz Bartha. 26 września odbędzie się druga część memoriału z w której weźmie młodzież kołobrzeskich szkół.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama