Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Jeśli to jest gra pretendenta do 1 ligi, to kibicom się nie podobała

Podczas dzisiejszego spotkania, Kotwica Kołobrzeg zmierzyła się z Radunią Stężycą. Po ostatnich porażkach, kibice liczyli na to, że przed własną publicznością biało niebiescy odniosą zwycięstwo. Niestety, doznali zawodu. Gra w pierwszej połowie nie zasługiwała na większą uwagę, gdyby nie przypadkowa bramka Wojciecha Łuczaka dla gości w 30 minucie. Druga połowa nie była lepsza. Kotwica nie miała pomysłu grę. Strata piłki poganiała stratę i tak doczekaliśmy gola dla gospodarczy po strzale Arona Stasiaka. Chwilę później, Kotwica strzeliła drugą bramkę, ale był spalony.

Kibice krzyczeli, żeby drużyna grała. Apelowali o większe zaangażowanie w meczu, ale nic to nie dało. Ostatecznie, mecz zakończył się remisem 1:1. Kotwica zajmuje obecnie 12 miejsce w tabeli.


reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama