Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2024    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2024    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Weronika Stoma brązową medalistką Mistrzostw Polski Seniorów

W miniony weekend w Legnicy odbyły się LXXXVII Mistrzostwa Polski Seniorów w łucznictwie. Dla zawodników kołobrzeskiej "Mewy" były to pierwsze zawody seniorskie na powietrzu, a zarazem pierwsze takie strzelane w formule FITA (cztery kolejno po sobie strzelane odległości). Czwórka kołobrzeżan mimo debiutu na zawodach tak wysokiej rangi, poradziła sobie bardzo dobrze. Największym sukcesem może pochwalić się Weronika Stoma, która ustrzeliła brązowy medal na odległości 50 metrów, a w klasyfikacji generalnej zajęła 8 miejsce. Oprócz medalu, Weronika wystrzelała 3 nowe rekordy życiowe na odległościach: 70, 50 oraz 30 metrów. Nowymi życiowkami mogą się także pochwalić mężczyźni: Kacper Grzelak na 90, 50, 30 metrów, Maciek Usnarski na 90, 70, 50, 30 metrów oraz Jakub Dresler na 90, 50 i 30 metrów. Drużyna mężczyzn zakończyła strzelania w 1/8 finału i zajęła ostatecznie 12 miejsce. Drużyna mieszana w składzie: Weronika Stoma i Kacper Grzelak odpadli w ćwierćfinale, ostatecznie zajmując 8 miejsce.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama