Overcast Clouds

14°C

Kołobrzeg

30 września 2023    |    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
30 września 2023    
    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Kolejna przegrana Kotwicy

Kotwica Kołobrzeg zmierzyła się dziś w meczu wyjazdowym ze Skrą Częstochowa. Spotkanie zmierzało w kierunku bezbramkowego remisu. Obie strony nie potrafiły wypracować sobie przewagi niezbędnej do zdobycia bramki. Tak było do 82 minuty, kiedy gospodarze pokonali Oskara Pogorzelca. Jedyną bramkę w tym spotkaniu strzelił Jan Ciućka.

Kolejna przegrana Kotwicy pod rząd powoduje spadek biało niebieskich w tabeli 2 ligi. Jeszcze nie wszystkie drużyny rozegrały swoje mecze i jeśli kołobrzeżanie zatrzymają się w strefie środkowej, to będzie dobrze. Następny mecz zagramy 4 września przed własną publicznością. Podejmiemy Radunię Stężyca.

Fot. archiwum

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama