Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2024    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2024    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kotwica znokautowała rezerwy Lecha Poznań

To był pierwszy wyjazdowy mecz Kotwicy Kołobrzeg. Od samego początku spotkania z Lechem II Poznań Kotwica przystąpiła do działań ofensywnych i już na samym początku miała szansę na bramkę. Sytuację wykorzystał Sebastian Murawski i od 2 minuty goście prowadzili 0:1. Ten wynik nie utrzymał się jednak, gdyż poznaniacy próbowali przejść do ofensywy, ale popełnili błąd. Sytuację wykorzystał Tafara Madembo i od 3 minuty biało niebiescy prowadzili 0:2. Utrata dwóch bramek otrzeźwiła Lecha. Rozpoczęły się ataki na bramkę Oskara Pogorzelca i kilka razy było groźnie. Ale to Kotwica wykorzystała dogodną sytuację i na 0:3 w 29 minucie podwyższył Filip Kozłowski. Gospodarze dalej próbowali szczęścia i to się powiodło. W 41 minucie pierwszą i jedyną bramkę dla gospodarzy zdobył Szymon Pawłowski. Kotwica nie zamierzała czekać na drugą połowę i jeszcze przed zejściem do szatni na 1:4 podwyższył po raz drugi Filip Kozłowski.

W drugiej połowie drużyna Lecha II Poznań wzięła się za odrabianie strat. Niestety, brakowało wykończenia akcji, brakowało szczęścia. Więcej miała go Kotwica. W 83 minucie piątą bramkę dla Kotwicy zdobył Olaf Nowak. W 85 minucie czerwoną kartkę zobaczył Patryk Pytlewski, ale nawet grając w przewadze, gospodarze nie byli w stanie zmienić wyniki i przegrali ostatecznie 1:5.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama