Broken Clouds

13 czerwca 2024
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Michał Stoma blisko medalu

W miniony weekend odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży organizowana w Żywcu. W tegorocznej XXIX OOM wystartowało troje zawodników "Mewy": Barbara Rybka, Michał Stoma oraz Jan Śmielewski. Po kwalifikacjach, które odbyły się pierwszego dnia, przyszedł czas na pojedynki, w których znakomicie zaprezentował się Michał Stoma dochodząc aż do 1/4 finału. Niestety, walkę o wejście do ścisłej czwórki nasz zawodnik przegrał w dogrywce ze starszym i bardziej doświadczonym, późniejszym zwycięzcą tegorocznej olimpiady Karolem Rokitą (Stella Kielce). Reszta zawodników "Mewy" zakończyła zawody w 1/32 finału. Warto nadmienić, że dla całej trójki były to pierwsze zawody tak wysokiej rangi.