Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Michał Stoma blisko medalu

W miniony weekend odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży organizowana w Żywcu. W tegorocznej XXIX OOM wystartowało troje zawodników "Mewy": Barbara Rybka, Michał Stoma oraz Jan Śmielewski. Po kwalifikacjach, które odbyły się pierwszego dnia, przyszedł czas na pojedynki, w których znakomicie zaprezentował się Michał Stoma dochodząc aż do 1/4 finału. Niestety, walkę o wejście do ścisłej czwórki nasz zawodnik przegrał w dogrywce ze starszym i bardziej doświadczonym, późniejszym zwycięzcą tegorocznej olimpiady Karolem Rokitą (Stella Kielce). Reszta zawodników "Mewy" zakończyła zawody w 1/32 finału. Warto nadmienić, że dla całej trójki były to pierwsze zawody tak wysokiej rangi.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama