Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zabrakło milimetrów - kibice nie mają powodów do zadowolenia

Kotwica rozegrała mecz inaugurujący rozgrywki w 2 lidze piłki nożnej. Spotkanie transmitowała TVP Sport, a rozpoczęło się ono minutą ciszy pamięci Franka Bonkowskiego. Kibice pokładali duże nadzieje w meczu z beniaminkiem - Polonią Bytom. W połowie gra była wyrównana. Obie drużyny stwarzały zagrożenia i można chyba powiedzieć, że większe szanse na zdobycie bramki mieli goście. Oby stronom brakowało szczęścia.

W drugiej połowie, Kotwica od razu przystąpiła do ataku. Biało niebiescy trzykrotnie uderzali na bramkę Eryka Mirusa, ale ten bronił jak zaklęty. W 50 minucie kontratak wyprowadzili goście. To wystarczyło, aby po strzale Dawida Wolnego, w 51 minucie Polonia Bytom zdobyła prowadzenie. Oskarowi Pogorzelcowi zabrakło milimetrów, aby wybronić ten strzał. Kotwica próbowała odrobić stratę bramki, ale było to trudne. A to nie wychodziło nam zbudowanie akcji, a to bramkarz niweczył skutek naszych strzałów. Niestety, nie było pomysłu na przełamanie tej sytuacji. W konsekwencji mecz zakończył się wynikiem 0:1. 3 punkty trafiły do Bytomia.
reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama