21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Zabrakło milimetrów - kibice nie mają powodów do zadowolenia

Kotwica rozegrała mecz inaugurujący rozgrywki w 2 lidze piłki nożnej. Spotkanie transmitowała TVP Sport, a rozpoczęło się ono minutą ciszy pamięci Franka Bonkowskiego. Kibice pokładali duże nadzieje w meczu z beniaminkiem - Polonią Bytom. W połowie gra była wyrównana. Obie drużyny stwarzały zagrożenia i można chyba powiedzieć, że większe szanse na zdobycie bramki mieli goście. Oby stronom brakowało szczęścia.

W drugiej połowie, Kotwica od razu przystąpiła do ataku. Biało niebiescy trzykrotnie uderzali na bramkę Eryka Mirusa, ale ten bronił jak zaklęty. W 50 minucie kontratak wyprowadzili goście. To wystarczyło, aby po strzale Dawida Wolnego, w 51 minucie Polonia Bytom zdobyła prowadzenie. Oskarowi Pogorzelcowi zabrakło milimetrów, aby wybronić ten strzał. Kotwica próbowała odrobić stratę bramki, ale było to trudne. A to nie wychodziło nam zbudowanie akcji, a to bramkarz niweczył skutek naszych strzałów. Niestety, nie było pomysłu na przełamanie tej sytuacji. W konsekwencji mecz zakończył się wynikiem 0:1. 3 punkty trafiły do Bytomia.