Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dzik dla "Przeglądu Sportowego": Liczy się wynik końcowy

"Przegląd Sportowy" poświęcił cała stronę na wywiad z prezesem MKP Kotwica Kołobrzeg, Adamem Dzikiem. W sobotę o 14.15 biało niebiescy zmierzą się z beniaminkiem 2 ligi, Polonią Bytom. W ten sposób kołobrzeżanie zainaugurują kolejny sezon w 2 lidze, po nieudanej próbie awansu do 1 ligi, który uciekł sprzed nosa. Warto przypomnieć, że Kotwica Kołobrzeg prowadziła jako lider tabeli 2 ligi przez dużą część sezonu. Tak mówi o tym w wywiadzie Adam Dzik: "Wyniki pierwszych meczów, jak się okazuje, nie mają aż takiego znaczenia. Liczy się wynik końcowy. W tamtym sezonie awans przegraliśmy w dwóch ostatnich meczach".

Dzik mówi, że Kotwica nie poddała się i przystępuje do walki o 1 ligę w obecnym sezonie jeszcze bardziej zmotywowana, ale też doświadczona. "Mamy w sobie ducha sportowej rywalizacji. Począwszy ode mnie jako prezesa, mojej rodziny, dyrektora i osób, które są wokół nas, to praktycznie każdy w klubie ma lub miał jakiś czynny związek ze sportem. To ludzie, którzy wiedzą, że dobre wyniki w sporcie są połączone z dużym bólem i wysiłkiem. Czasami trzeba zamknąć oczy i iść do przodu, aby zrealizować kolejne cele. To są nie tylko nasze marzenia, ale wszystkich osób, które sympatyzują z Kotwicą. Marzyciele, to ludzie, którzy się nie poddają" - mówi Dzik w "Przeglądzie Sportowym". Opisuje także plany przebudowy stadionu i dostosowania go do wymogów 1 ligi.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama