Broken Clouds

23 czerwca 2024
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Wicemistrzostwo Polski UKS OPP Powiat Kołobrzeski

Kolejny ogromny sukces w tym roku Naszego siatkarskiego Klubu z Kołobrzegu. W miniony weekend zawodnicy UKS OPP Powiat Kołobrzeski zostali Wicemistrzami Polski w Siatkówce Plażowej w kategorii Junior. Aleksander Czachorowski oraz Artem Besarab zdobyli srebrne medale przegrywając jedynie spotkanie finałowe z zawodnikami z Jastrzębskiego Węgla. Po dwudniowej rywalizacji która odbywała się w dalekim Lublinie podopieczni Stefana Wyszyńskiego spisali się znakomicie, a Aleksander Czachorowski po raz kolejny udowodnił, że należy do ścisłej czołówki polskich plażowiczów.

W samym finale rywalizowało 16 najlepszych par w Polsce, a UKS OPP Powiat Kołobrzeski posiadał również drugą parę w tym ścisłym gronie Timofii oraz Stanisław Onofreychuk którzy zajęli wysokie 9 miejsce w Polsce. Wielkie podziękowania za świetne przygotowanie zawodników dla trenera Stefana Wyszyńskiego oraz dla trenerów z TPS Lublin oraz SMS Spała.