Broken Clouds

16°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wicemistrzostwo Polski UKS OPP Powiat Kołobrzeski

Kolejny ogromny sukces w tym roku Naszego siatkarskiego Klubu z Kołobrzegu. W miniony weekend zawodnicy UKS OPP Powiat Kołobrzeski zostali Wicemistrzami Polski w Siatkówce Plażowej w kategorii Junior. Aleksander Czachorowski oraz Artem Besarab zdobyli srebrne medale przegrywając jedynie spotkanie finałowe z zawodnikami z Jastrzębskiego Węgla. Po dwudniowej rywalizacji która odbywała się w dalekim Lublinie podopieczni Stefana Wyszyńskiego spisali się znakomicie, a Aleksander Czachorowski po raz kolejny udowodnił, że należy do ścisłej czołówki polskich plażowiczów.

W samym finale rywalizowało 16 najlepszych par w Polsce, a UKS OPP Powiat Kołobrzeski posiadał również drugą parę w tym ścisłym gronie Timofii oraz Stanisław Onofreychuk którzy zajęli wysokie 9 miejsce w Polsce. Wielkie podziękowania za świetne przygotowanie zawodników dla trenera Stefana Wyszyńskiego oraz dla trenerów z TPS Lublin oraz SMS Spała.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama