Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Sukcesy medalowe KMKL Sztorm

Osiem medali zdobyli młodzicy KMKL Sztorm Kołobrzeg podczas Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego w lekkiej atletyce które odbyły się w Goleniowie . Po złote krążki sięgnęli : Karolina Koziura skok wzwyż, Bartłomiej Borkowski 110 m ppł i Feliks Wszelaki w rzucie oszczepem. Na drugim stopniu podium stanęli : Amelia Klukowska 300m, Karolina Makowska 2000 m , Zofia Nykiel rzut oszczepem i sztafeta dziewcząt 4 x 100m ( Maja Pawlak, Amelia klukowska, Karolina Koziura i Karolina Nowakowska). Brązowy medal w skoku wzwyż przypadł dla Tamili Babyniny, która te z była czwarta w wieloskoku. Piąta w biegu na 100m była Karolina Nowakowska a szóste pozycje przypadły dla Aleksandra Dąbrowskiego 600 m i Arkadiusza Krempica 100 m.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama