23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Sukcesy medalowe KMKL Sztorm

Osiem medali zdobyli młodzicy KMKL Sztorm Kołobrzeg podczas Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego w lekkiej atletyce które odbyły się w Goleniowie . Po złote krążki sięgnęli : Karolina Koziura skok wzwyż, Bartłomiej Borkowski 110 m ppł i Feliks Wszelaki w rzucie oszczepem. Na drugim stopniu podium stanęli : Amelia Klukowska 300m, Karolina Makowska 2000 m , Zofia Nykiel rzut oszczepem i sztafeta dziewcząt 4 x 100m ( Maja Pawlak, Amelia klukowska, Karolina Koziura i Karolina Nowakowska). Brązowy medal w skoku wzwyż przypadł dla Tamili Babyniny, która te z była czwarta w wieloskoku. Piąta w biegu na 100m była Karolina Nowakowska a szóste pozycje przypadły dla Aleksandra Dąbrowskiego 600 m i Arkadiusza Krempica 100 m.