Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zawodnicy Morote z medalami

Fantastyczne wieści z miasta Porec w Chorwacji, w którym odbywa się najważniejsza impreza karate dla młodych zawodników KARATE1 YOUTH LEAGUE and WKF YOUTH and PARA CUP. W zawodach bierze udział prawie 2500 najlepszych karateków z całego świata.

Rewelacyjnie spisali się podopieczni trenera Przemysława Spadło zdobywając dwa brązowe medale, póki co jedyne dla Polski. Maksym Piłat jednym punktem przegrał z późniejszym zwycięzcą z Belgii i musiał się zadowolić trzecim miejscem w kategorii kumite chłopców u12 -30kg.

Klaudia Grząkowska startująca w kumite dziewcząt u12 -35kg w walce o brąz nie dała szansy rywalce z Chorwacji wygrywając 7-1.
Wcześniej młodzi zawodnicy brali udział w trzydniowym campie, na którym treningi prowadzili medaliści igrzysk olimpijskich i mistrzostw świata: Douglas Brose z Brazylii, Stanislav Horuna z Ukrainy oraz bracia Andelo i Ivan Kvesic z Chorwacji.

To jeszcze nie koniec emocji, gdyż dziś będzie walczyć Julia Nykolin w kategorii kumite kobiet u21+68kg a w sobotę Wiktor Wojarski w kategorii kumite kadetów +70kg!

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama