Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ruszyły przygotowania do nowego sezonu

Drużyna Kotwicy Kołobrzeg rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu 2. ligi!  Przypomnijmy, że inauguracyjna kolejka zaplanowana została na sobotę 22 lipca o godz. 14:15, gdzie w naszym domu zagramy z Polonią Bytom.  Pierwszy sparing rozegramy natomiast w sobotę 1 lipca o godz. 11:00 z Radunią w Stężycy.
Oprócz zmian o których ostatnio pisaliśmy, klub poinformował również o kolejnym zawodniku, który dołączy do zespołu będzie nim Piotr Kieruzel. W Kotwicy zostaje także Michał Rajkowski. A na listę transferową trafili Damian Kostkowski dotychczasowy obrońca i Łukasz Sierpnia pomocnik.

𝐏𝐥𝐚𝐧 𝐩𝐢𝐞𝐫𝐰𝐬𝐳𝐞𝐠𝐨 𝐭𝐲𝐠𝐨𝐝𝐧𝐢𝐚 𝐩𝐫𝐳𝐲𝐠𝐨𝐭𝐨𝐰𝐚𝐧́ 𝐊𝐨𝐭𝐰𝐢𝐜𝐲 𝐊𝐨ł𝐨𝐛𝐫𝐳𝐞𝐠:
– poniedziałek 26 czerwca: trening na boisku (11:00)
– wtorek 27 czerwca: zajęcia na boisku (11:00)
– środa 28 czerwca: badania lekarskie i testy wydolnościowe,
– czwartek 29 czerwca: trening na boisku (10:30), trening na boisku (17:00)
– piątek 30 czerwca: trening na boisku (11:00),
– sobota 1 lipca: sparing w Stężycy godz. 11:00
– niedziela 2 lipca: wolne.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama