Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Filip Kozłowski trafił do Kotwicy

Trwa wzmacnianie zespołu piłkarskiej Kotwicy Kołobrzeg. Klub poinformował, że do grona piłkarzy dołączył Filip Kozłowski. Filip w poprzednim sezonie rozegrał 28 meczów w pierwszoligowej Skrze Częstochowa. Występuje na pozycji napastnika. Pochodzący z Kruszwicy zawodnik grał w takich klubach jak: Pogoń Szczecin, Rozwój Katowice, Chojniczanka Chojnice, Elana Toruń, GKS Katowice i Skra Częstochowa.

W Ekstraklasie rozegrał 5 meczów w barwach Pogoni Szczecin. W I lidze wystąpił w 96 spotkaniach i zdobył 7 bramek. W II lidze rozegrał 112 meczów i zdobył 39 goli.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama