Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Pływacy z MKP na finale Ligi Pływackiej

17 czerwca w szczecińskiej Floating Arenie rozegrano ostatnią już edycję Zachodniopomorskiej Ligi Pływackiej. Troje zawodników MKP Kołobrzeg wystartowało w imprezie i tym samym zakończyło pływacki sezon startowy. W ostatniej edycji po medal sięgnął Tomasz Głuch zajmując 2 miejsce na dystansie 50m stylem grzbietowym. W pierwszej szóstce dwa razy znalazła się Antonina Gromska zajmując 5 i 6 miejsce na dystansach 100m stylem klasycznym i 100m stylem dowolnym. Bardzo duży progres zrobiła Anastazja Kufel, która w wyścigu na 100m stylem zmiennym zajęła 9 miejsce poprawiając swoją „życiówkę” o 20 sek. W końcowej klasyfikacji czterech edycji zawodów 5 miejsce w roczniku 2012 zajęła Antonina Gromska, 6 miejsce w roczniku 2013 zajął Tomasz Głuch, a Anastazja Kufel sklasyfikowana została na 11 miejscu w województwie.

Trenerką w/w zawodników jest Adrianna Bręgoszewska-Szyszko

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama