Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Jakub Rzeźniczak w Kotwicy Kołobrzeg

Klub Kotwica Kołobrzeg poinformował o nowym zawodniku. Kuba swoją karierę piłkarską zaczynał w ŁKS-ie, z którego jak sam mówił wyrzucono go po tygodniu. Bardziej przyjazny okazał się Widzew, w którym występował w latach 2003 – 2004 oraz 2006 – 2007, kiedy przebywał tam na wypożyczeniu.

Największe swoje triumfy święcił z warszawską Legią, gdzie w ciągu dwunastu sezonów zdobył pięć tytułów mistrza Polski, sześć Pucharów Polski oraz jeden Superpuchar.
Czyni go to najbardziej utytułowanym piłkarzem stołecznej drużyny.

W 2017 roku ta piękna historia dobiegła jednak końca i Rzeźnik podpisał kontrakt z Qarabagem Agdam. I wszystko potoczyło się według dobrze znanego schematu – 2 mistrzostwa Azerbejdżanu, tamtejszy Puchar oraz występy w fazie grupowej Ligi Mistrzów i Ligi Europy. W 2019 wrócił do Polski i wzmocnił drużynę Wisły Płock, gdzie pełnił funkcję kapitana zespołu.

W najwyższej klasie rozgrywkowej rozegrał dotychczas 375 meczów i strzelił 15 goli.  Zagrał w 81 spotkaniach Europejskich Pucharów zdobywając dwie bramki.  W Reprezentacji Polski wystąpił w 9 meczach.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama