Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Siedem medali łuczników „Mewy”

W środę w Dobrcz odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w łucznictwie. Zawodnicy Mewy Kołobrzeg zdobyli łącznie siedem medali. W kategorii młodziczek, złoty medal zdobyła Wiktoria Staigl, brązowy medal zdobyła Sonia Wieczorek, a na 6 miejscu uplasowała się Julia Szumska. W kategorii młodzików, kołobrzeżanin Michał Podolski zajął 4 miejsce, Patryk Połczyński 8 oraz Paweł Krystek 9 miejsce. Na odległości 40 m, Wiktoria Staigl zdobyła złoty medal, a na odległości 20 m wywalczyła brąz. Sonia Wieczorek, na odległości 40 m zdobyła brązowy medal.

W konkurencji drużynowej młodziczek, zespół MEWY w składzie Wiktoria Staigl, Sonia Wieczorek oraz Julia Szumska, zdobył złoty medal. W konkurencji drużynowej młodzików, kołobrzeska drużyna w składzie: Michał Podolski, Patryk Połczyński oraz Paweł Krystek, zdobyła złoto. W kwalifikacji klubowej, Mewa Kołobrzeg zajęła drugie miejsce. Pierwsze miejsce zajął klub Zryw Dobrcz, a trzecie MRKS Gdańsk. W kwalifikacji wojewódzkiej, pierwsze miejsce zajęło województwo kujawsko-pomorskie, drugie miejsce zachodniopomorskie, a trzecie pomorskie.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama